Preorder Chusty

 

Dziś oficjalnie rusza sprzedaż chusty preorderowej LennyLamb Mozaika Śląska!

http://bit.ly/2xHr8KW

CZYTAJCIE DALEJ BO CZEKA NA WAS CIEKAWA OFERTA 

Krótko o tym jak ona powstawała.
Jak my (czytaj Śląsk w Chuście) wyobrażaliśmy sobie chustę śląską? Miała zawierać w sobie kilka aspektów. Prostotę i klasyke wzoru oraz kolorystykę nawiązującą do węgla (czarny) ale i natury (zielony). Chusta ta miała też pokazać Śląsk jako region a to nie tylko kopalnie i węgiel, to góry, liczne jeziora (niebieski) i słońce (żółty), które nie zawsze chowa się za barierą smogu  Każdego dnia widzimy jak nasz Śląsk się zmienia, jak pięknieje, jak miasta stają się bardziej słoneczne i zielone, jak zyskujemy cudowne miejsca rekreacyjne i mamy gdzie uciekać z betonowych osiedli chowając się w lesie czy nad wodą.

Chusta powstała specjalnie na FINAŁ IV Śląskiego Tygodnia Bliskości i już dziś możecie ją zamawić  A, żeby zachęcić was do posiadania tej naszej regionalnej chusty razem z marką LennyLamb Polska przygotowalismy dla was promocję.

Do każdej chusty lub nosidła, które zamówicie z odbiorem na Finale Śląskiego Tygodnia Bliskości (6 października – zapisy tutaj http://bit.ly/2xwhhaL ) dołożymy do wyboru workoplecaczek (z losowo wybranej tkaniny chustowej) lub cudowną książkę wydaną przy współprodukcji LennyLamb i wydawnictwa Moroszka „Dlaczego Noszenie ma znaczenie”

A ja mam dla was jeszcze jedna zabawę – możecie w komentarzach pod tym postem wrzucić najpiękniejsze miejsca na Śląsku?? Pokażemy całej Polsce, że Śląsk to nie tylko kopalnie i węgiel

Dodaj komentarz