Monika Osińska-Żabka

monika

Monika to człowiek orkiestra mający czas z gumy, siły z kosmosu i miłość z serca. To mama dwóch córeczek 6 letniej Agatki i niespełna dwuletniej Gabrysi. Chusty poznała kiedy urodziła Agatkę i już wtedy była jedna z pierwszych mam noszących w Rybniku. Promowała taką formę bycia z dzieckiem w swoim otoczeniu, jej pierwsza chusta przytuliła więcej dzieciaków niż można to zliczyć. Kiedy w 2014 roku urodziła się Gabrysia chusta była podstawą rodzinnej egzystencji, miłością i koniecznością … Monika ma niesamowity zmysł doradczy, cierpliwość a także wiedzę oraz doświadczenie w noszeniu i nauczaniu (pewne umiejętności odziedziczyła w genach).

Monika mieszka w Rybniku ale chętnie pracuje również w Wodzisławiu, Jastrzębiu Żorach także w Raciborzu i wszustkich okolicznych miejscowościach. Pracując zawodowo (inżynier z wykształcenia) znajduje też czas i energię na tworzenie wraz z grupą zapaleńców stowarzyszenia „Śląsk w chuście”, którego celem jest promowanie chustonoszenia i dbanie o to aby śląskie dzieci noszone były zdrowo i bezpiecznie. Aktywnie wspiera również ogólnopolską akcję #nicminiewisi.
Moniki pasją jest także fotografia a z połączenia pasji do chust i do zdjęć powstała strona na facebooku Mea Chustolower gdzie wraz z grupą przyjaciół pokazuje że chusty są nie tylko wygodne i praktyczne ale także piękne!

Jeśli chcecie się skontaktować z Moniką to poniżej kilka namiarów

Kontakt
Monika Osińska – Żabka
Telefon: +48 606 980 855
e-mail: monika.osinska@chustyslask.pl