Silesia SSS Challenge

Rywalizacja w ramach ogólnopolskiej akcji chustoświrek na najliczniejsze w chusty Sobotnie Zdjęcie Stosu -> Silesia SSS Challenge

Śląska edycja odbędzie się w Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Katowicach przy ul. Klonowej 35c w dniu 17 marca 2018r. W godzinach 11-14 (jeszcze doprecyzujemy)

Śląska edycja będzie etapem ogólnopolskiej edycji SSSC ale również rywalizacją lokalnych grup chustomam. Będzie polegała na sfotografowaniu jak największej liczby chust zgromadzonych w jednym miejscu i w jednym czasie
– Każda grupa chcąca brać udział w wyzwaniu winna zostać zgłoszona przez wybranego przedstawiciela grupy (doradca, lider, administrator z fb – pełna dowolność) -> formularz rejestracyjny grupa może być zgłoszona tylko raz (możliwa jest edycja lidera w razie sytuacji losowych kiedy ten juz zgloszony nie moze dojechac itp). Zgłoszenia prosze dokonywać w wiadomosci prywatnej strony @Śląsk w chuście (podajemy nazwę grupy, link do niej i imie i nazwisko lidera/admina/doradcy)
– Poszczególne osoby wchodzące w skład grupy lokalnej powinny zadeklarować swój udział liderowi grupy ale MOŻNA PRZYNALEŻEĆ WYŁĄCZNIE DO JEDNEJ LOKALNEJ GRUPY. Jeśli twoja lokalna społeczność nie bierze udziału – możesz zgłosić się do najbliższej sercu grupy biorącej udział. Traktujcie to jako zabawę, żeby nie było niesmaków, że ten należy tu czy tam 🙂
– Listy zgłoszonych grup będą publikowane w wyzwaniu wraz z osobą lidera grupy (to dla tych co chcieliby dołączyć a dotąd nie byli w żadnej społeczności lokalnej)
– W dniu wyzwania liderzy grup dostarczą organizatorom dokładną listę osób BIORĄCYCH UDZIAŁ W SPOTKANIU, które przynależą do grupy. Kazda osoba z grupy otrzyma naklejkę, na której zapisze swoje Imię oraz nazwę grupy – naklejkę taką należy przykleić w widocznym miejscu na sobie. (liderzy beda też proszeni o podanie “przybliżonej” ilości osob biorących udział w wyzwaniu na kilka dni przed celem dostosowania warunków lokalowych)

W celu zabezpieczenia swojej własności jaką są chusty każda wchodząca na imprezę osoba otrzyma naklejki (w ilosci odpowiadającej ilości chust, które przyniosła), które winna umieścić na metce chusty bądź w jej okolicy na której zapisane powinny być następujące dane: Imię i nazwisko właściciela, telefon, długość chusty i jej nazwa (przynajmniej orientacjna). WE WSPÓLNYM INTERESIE JEST ABY TE NAKLEJKI POZOSTAŁY W CZASIE SPOTKANIA NA SWOIM MIEJSCU!

W czasie spotkania możliwe są macanki i wymiany/sprzedaże chust (oczywiście za zgodą właściciela 🙂 ) jeśli chusta może zostać sprzedana (właściciel przewiduje taka ewentualność) można na naklejce umieścić cenę chusty – będzie to sygnał, że dana chusta może zmienić (w zgodzie z prawem) właściciela.

Grupa, która zabierze na spotkanie największą liczbę chust wygra rywalizację i kazdy UCZESTNIK SPOTKANIA z danej grupy otrzyma nagrodę! Jakie?? to jeszcze tajemnica 😀